Współpraca z WA

Dowiedz się jak współpracować z WA

Określ zadania

Spisz sobie listę zadań w jakich chcesz, abym Ci pomogła. Wypisz wszystko co przychodzi Ci do głowy. Po otrzymaniu od Ciebie takiej listy będę w stanie powiedzieć, w czym mogę Ci pomóc i których zadań się podejmę.

Określ główne miejsce komunikacji

Zastanów się nad głównym miejscem komunikacji, gdzie będzie z Tobą najszybszy kontakt. Nie ograniczam Cię do jednego miejsca, ale muszę wiedzieć, gdzie mogę Cię najszybciej znaleźć w razie pytań lub wątpliwości. Zastanów się także nad ewentualnymi godzinami komunikacji.

Małe zadania na start

Rozpoczynamy współpracę od małych zadań, a wynika to z tego, że potrzebuję czasu na wdrożenie.

zarządzanie czasem zdjęcie

Cierpliowości!

Bardzo proszę o cierpliwość na początku współpracy. Pojawi się sporo pytań co do zleconych zadań. Zależy mi na tym, aby dobrze je zrozumieć i wykonać moją pracę najlepiej jak potrafię.

Zlecaj zadania odpowiednio wcześnie

Zlecając mi zadania rób to odpowiednio wcześnie, pamiętając o ewentualnym czasie na poprawki. Jeśli zadanie ma konkretny termin/deadline to muszę go znać. Jeśli chodzi o czas wykonania zadania z mojej strony, to najczęściej potrzebuję 2-3 dni. Czas wykonania zadania jest zależny od ilości zleconych zadań także od innych Klientów w tym samym czasie.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrze, zrób to sam. Jeśli chcesz zrobić coś wielkiego, zrób to wspólnie z innymi.

Pozwól sobie pomóc

Idea delegowania zadań

Delegowanie zadań jest kluczowym elementem zarządzania biznesem i osiągania celów.

Delegując zadania, możesz skupić się na bardziej strategicznych aspektach swojej pracy, co pozwala zwiększyć produktywność oraz efektywność.

Pozwól sobie pomóc. Wirtualna Asystentka może odciążyć Cię od mniej ważnych spraw, które zajmują sporo czasu w ciągu dnia.